O mnie

 

Zapraszam do mojego świata, na który składa się „kilka światów”.

Wiele w nim treści, wydarzeń, radości i trudności. Generalnie nie ma czasu na nudę. Podejrzewam, że tak jak u Ciebie. To miejsce, gdzie znajdziesz wskazówki z życia wzięte, przepisy własnoręcznie wypracowane i refleksje zainspirowane doświadczeniami.

Zapraszam do czytania, pisania, komentowania, poddawania w wątpliwość, krytykowania, inspirowania, opisywania własnych historii…

Mój świat… kobiety…
… żony…
… matki…

… blogerki ?

…otwieram dla Ciebie, a może dostaniesz w nim dawkę „czegoś”, co zainspiruje Cię do zmiany???

Pomysł na to „miejsce” powstał z inspiracji rzuconej przez „młodsze” koleżanki (serdecznie polecam korzystamy z natury), ale także jako odpowiedź na życiowe pytania dotyczące dzieci i ich „bycia” w naszym już „poukładanym” życiu, ale nie tylko… Dojrzewał 1,5 roku… Impulsem do powstania stała się „nowa-stara” sytuacja, czyli „czwarty raz zostałam mamą…”.

Każdego dnia dostrzegam, jak bardzo potrzebne są zmiany, odważne decyzje, które zupełnie przekręcają naszą rzeczywistość, wprawiają nas w ruch. Dzięki temu, życie dostaje wiatr w żagle. Dzięki temu, uczymy nasze dzieci, że zmiany nie muszą być straszne, zwłaszcza jeśli szukamy w życiu realizacji planów, KOGOŚ znacznie WIĘKSZEGO i WIDZĄCEGO WIĘCEJ niż człowiek. Jestem przekonana, że wyruszenie w DROGĘ ŻYCIA z WIELKIM sprzymierzeńcem, może mieć tylko DOBRE zakończenie, choć nie musi być łatwa.

Nie żałuję, udoskonalam, zmieniam, podejmuję wyzwania, a Ciebie zapraszam do obserwowania i dawania znać, jeśli znajdziesz tu „coś” dla siebie.